Новий напрямок роботи

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Одним із напрямків розвитку нашого підприємства є випуск продукції для систем космічних об’єктів. З метою подальшого розвитку цього напрямку ДП «ХМЗ «ФEД», за згодою ДК «Укроборонпром», вступив в Асоціацію високотехнологічних підприємств та організацій «Космос», яка підтримана учасниками Координаційної Ради підприємств і організацій науково-виробничої кооперації ДП «КБ «Південне».
Асоціація «Космос» об’єднала підприємства та наукові організації, які зацікавлені у впровадженні нових технологій, інноваційних рішень з метою створення конкурентноспроможної та високотехнологічної продукції в ракетно-космічній та авіаційній галузях промисловості.
Окрім ДП «ХМЗ «ФEД» до складу Асоціації увійшли: Державне науково-дослідне підприємство «КОНЕКС» (Львів), ДП «Український науково-дослідний конструкторсько-технологічний інститут еластомерних матеріалів і виробів» (Дніпро), ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова».