Про підприємство

Сьогодні підприємство займає лідируючі позиції в Україні з серійного виготовлення, ремонту і модернізації агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки.

Успіх роботи пояснюється чіткими планами розвитку і згуртованістю команди. Обраний нами інноваційний шлях розвитку спільно з ДП «Харківське агрегатне конструкторське бюро» та іншими підприємствами ДК “Укроборонпром” дозволяє створювати і виробляти сучасні приводи основної системи управління польотом, агрегати паливної системи вертольотів, гідросистем і систем енергопостачання літаків.

Продукція підприємства унікальна, відрізняється високою наукоємністю і технічним рівнем виробництва, застосовується практично на всіх видах літаків і вертольотів, що випускаються в СНД, і експлуатується більш ніж у 60 країнах світу. ДП “ХМЗ «ФЕД» також бере участь у розробці агрегатів під вимоги Замовника і пропонує вже існуючі вироби на авіаційну техніку нового покоління.

Ми й надалі будемо впевнено завойовувати на ринку агрегатної продукції все нові ділянки, зберігаючи і розвиваючи вигляд сучасного авіаційного підприємства зі світовим ім’ям.