Постійне навчання – це шлях до розвитку

Сьогодні багато підприємств і установ України працюють у динамічному інформаційному середовищі, тому для фахівців IT- напрямків дуже важливо бути в курсі сучасних інформаційних технологій. А це напружена робота і постійне навчання.

Нові знання можна отримати на різних IT-форумах, які проходять у великих містах нашої країни. Тут презентують нові інформаційні технології, йде практичний обмін досвідом, обговорюються проблеми і перспективи розвитку IT-ринку.

За останні півроку працівники управління інформаційними технологіями та управління безпеки заводу побували на форумі в ДК «Укроборонпром»; в Запоріжжі: на форумі CIO-JAZZ і Міжнародному IT-форумі, які проходили в липні та вересні. До участі в цих заходах були запрошені розробники, менеджери, маркетологи українського і міжнародного рівнів.

У Міжнародному форумі взяли участь вісім вищих навчальних закладів Запоріжжя, а також Харківський національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ». На виставці була представлена ​​робототехніка, різні моделі безпілотних літальних апаратів, 3D принтери.

2-3 жовтня керівник управління ІТ відвідав форум TREND MIKRO з проблем кібербезпеки і BIT-18, де були широко представлені нові технології і тенденції в розвитку, нові програмні продукти.

Як розповів начальник управління ІТ заводу Олександр Мельничок, такі заходи збагачують знаннями наших фахівців, допомагають їм бути в курсі нових напрямків і тенденцій розвитку ІТ.

У найближчих планах управління ІТ – провести навчання з кібербезпеки у нас на підприємстві. Принципову згоду від керівництва заводу вже отримано, зараз ведуться переговори з іншими організаціями, зацікавленими в такому навчанні.