ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВА В СФЕРІ ЯКОСТІ

ДП«ХМЗ«ФЕД» є одним з провідних підприємств з виготовлення, технічного обслуговування і ремонту гідроагрегатів, агрегатів систем управління літальних апаратів і паливно-регулюючих систем авіаційних двигунів, а також з виготовлення виробів для залізничного транспорту і бронетехніки.

Політикою в сфері являється: «Стабільний економічний розвиток підприємства та і стійке зростання добробуту працівників підприємства, за рахунок виготовлення конкурентоспроможної за ціною та якістю продукції, що задовольняє всі потреби та очікування споживачів».

Принцип Політики в сфері якості: Довіра наших партнерів, їх зацікавленість у взаємовигідній співпраці – гарантія нашого розвитку і процвітання.

Основним засобом реалізації цих завдань є підтримка і розвиток СУЯ, що відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів в сфері якості серії ISO 9000, EN 9100 і Авіаційних правил.

Керівництво підприємства вважає, що «Вищевказана Політика буде реалізована, якщо кожен з нас буде цілеспрямовано вирішувати проблеми якості».