Робоча нарада щодо виконання держзамовлення на літаки Ан-178

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На ДП “ХМЗ “ФЕД” відбулась робоча нарада з питань виконання контракту, підписаного з Міноборони наприкінці 2020 року за участю Президента України Володимира Зеленського, на виготовлення трьох військово-транспортних літаків Ан-178. В нараді взяли участь представники компаній-виробників авіаційної техніки та комплектуючих виробів, а також представники підприємств-замовників.

Були обговорені питання з імпортозаміщення комплектуючих, відродження системи профтехнавчання та об’єднання зусиль виробництва і вищих навчальних закладів у підготовці кваліфікованих кадрів.

На нараді було наголошено, що фахівці ДП “Антонов” активно працюють над виконанням контракту з виготовлення Ан-178, до якого залучений і ДП “ХМЗ “ФЕД”. Спільно з українськими партнерами ми виготовляємо понад 300 агрегатів на цю модифікацію літака.

На своєчасному виконанні контракту наголосили директор Концерну Юрій Гусєв та Віце-прем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

В ході зустрічі була презентована Державна цільова науково-технічна програма розвитку авіаційної промисловості України на 2021-2030 роки, проєкт якої пройшов громадське обговорення і направлений на відповідне погодження до центральних органів виконавчої влади. Це перший і не останній крок до відродження вітчизняного авіапрому.