Про підприємство

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні підприємство займає лідируючі позиції в Україні з серійного виготовлення, ремонту і модернізації агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки.

Успіх роботи пояснюється чіткими планами розвитку і згуртованістю команди. Обраний нами інноваційний шлях розвитку спільно з ПАТ «ФЕД» та ДП «Харківське агрегатне конструкторське бюро» дозволяє створювати і виробляти сучасні приводи основної системи управління польотом, агрегати паливної системи вертольотів, гідросистем і систем енергопостачання літаків.

Продукція підприємства унікальна, відрізняється високою наукоемністю і технічним рівнем виробництва, застосовується практично на всіх видах літаків і вертольотів, що випускаються в СНД, і експлуатується більш ніж в 60 країнах світу. ДП ХМЗ «ФЕД» також бере участь у розробці агрегатів під вимоги Замовника і пропонує вже існуючі вироби на авіаційну техніку нового покоління.

Ми й надалі будемо впевнено завойовувати на ринку агрегатної продукції все нові ділянки, зберігаючи і розвиваючи вигляд сучасного авіаційного підприємства зі світовим ім’ям.