Постійне навчання – це шлях до розвитку

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Сьогодні багато підприємств і установ України працюють у динамічному інформаційному середовищі, тому для фахівців IT- напрямків дуже важливо бути в курсі сучасних інформаційних технологій. А це напружена робота і постійне навчання.

Нові знання можна отримати на різних IT-форумах, які проходять у великих містах нашої країни. Тут презентують нові інформаційні технології, йде практичний обмін досвідом, обговорюються проблеми і перспективи розвитку IT-ринку.

За останні півроку працівники управління інформаційними технологіями та управління безпеки заводу побували на форумі в ДК «Укроборонпром»; в Запоріжжі: на форумі CIO-JAZZ і Міжнародному IT-форумі, які проходили в липні та вересні. До участі в цих заходах були запрошені розробники, менеджери, маркетологи українського і міжнародного рівнів.

У Міжнародному форумі взяли участь вісім вищих навчальних закладів Запоріжжя, а також Харківський національний аерокосмічний університет ім. Жуковського «ХАІ». На виставці була представлена ​​робототехніка, різні моделі безпілотних літальних апаратів, 3D принтери.

2-3 жовтня керівник управління ІТ відвідав форум TREND MIKRO з проблем кібербезпеки і BIT-18, де були широко представлені нові технології і тенденції в розвитку, нові програмні продукти.

Як розповів начальник управління ІТ заводу Олександр Мельничок, такі заходи збагачують знаннями наших фахівців, допомагають їм бути в курсі нових напрямків і тенденцій розвитку ІТ.

У найближчих планах управління ІТ – провести навчання з кібербезпеки у нас на підприємстві. Принципову згоду від керівництва заводу вже отримано, зараз ведуться переговори з іншими організаціями, зацікавленими в такому навчанні.