ПОЛІТИКА ПІДПРИЄМСТВА В СФЕРІ ЯКОСТІ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ДП«ХМЗ«ФЕД» є одним з провідних підприємств з виготовлення, технічного обслуговування і ремонту гідроагрегатів, агрегатів систем управління літальних апаратів і паливно-регулюючих систем авіаційних двигунів, а також з виготовлення виробів для залізничного транспорту і бронетехніки.

Політикою в сфері являється: «Стабільний економічний розвиток підприємства та і стійке зростання добробуту працівників підприємства, за рахунок виготовлення конкурентоспроможної за ціною та якістю продукції, що задовольняє всі потреби та очікування споживачів».

Принцип Політики в сфері якості: Довіра наших партнерів, їх зацікавленість у взаємовигідній співпраці – гарантія нашого розвитку і процвітання.

Основним засобом реалізації цих завдань є підтримка і розвиток СУЯ, що відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів в сфері якості серії ISO 9000, EN 9100 і Авіаційних правил.

Керівництво підприємства вважає, що «Вищевказана Політика буде реалізована, якщо кожен з нас буде цілеспрямовано вирішувати проблеми якості».