«ФЕД» може укласти контракт з європейськими компаніями

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

06 квітня 2021 року ДП «ХМЗ «ФЕД» отримало сертифікат міжнародної групи з якості в аерокосмічній сфері IAQG на відповідність вимог стандарту з систем управління якістю в аерокосмічній та оборонній галузі EN 9100. Це означає, що наше підприємство зареєстровано в міжнародній базі OASIS і стало офіційно визнаним постачальником авіаційної продукції, що дозволяє нам брати участь в міжнародних тендерах.

Це значне досягнення розширює можливості підприємства на міжнародному ринку за рахунок відповідності сучасним жорстким авіаційним стандартам. Відтепер «ФЕД» може безпосередньо співпрацювати з міжнародними компаніями, такими як Boing або Airbus, які й були засновниками IAQG.

Це накладає на підприємство додаткові зобов’язання стосовно забезпечення відповідності вимогам системи якості, для цього у внутрішні процедури внесено відповідні зміни.