Сайт временно находится на реконструкции

Випуск № 24-25 від 29 грудня

Випуск № 24-25 від 29 грудня

Відкрити в PDF

«Федовець» - багатотиражна газета Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод« ФЕД », видається з 1930 року.

Своїм народження і назвою газета зобов'язана стінгазеті, що випускалася в трудовій комуні, якою керував відомий педагог Антон Семенович Макаренко.


Газета веде літопис заводського життя. В центрі її уваги - питання якості та трудової дисципліни, хід виконання виробничого плану. Регулярно на сторінках газети публікуються матеріали про ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни, про передовиків виробництва, відмінниках якості. Висвітлюється профспілкове життя трудового колективу, спортивні та культурні заходи.


Не дивлячись на труднощі останнього часу, які відчувають багато державних підприємств нашої країни, багатотиражна газета «Федовець» ніколи не припиняла свої випуски. У цьому велика заслуга адміністрації заводу та профспілкового комітету.


У 2008 році газета була нагороджена Почесною грамотою Управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, в 2010 і 2011 рр.- Подякою Голови Федерації профспілок України, Голови ЦК Профспілки авіабудівників України, Почесною грамотою Об'єднання профспілок Харківської області та Дипломом переможця обласного творчого конкурсу в номінації «Краща галузева газета».


Редактор газети «Федовець» І. В. Підяк,
член Спілки журналістів України