ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Харківський машинобудівний завод «ФЕД» є передовим українським виробником у сфері авіаційного, оборонного та залізничного агрегатобудування

Наше підприємство, історія якого налічує близько 90 років, нині є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного авіаційного агрегату - від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

«Кубок Чорного моря-2018»
05.09.2018
«Кубок Чорного моря-2018»

Заводські яхтсмени зайняли друге місце у відкритій парусній регаті

Детальніше
Вшанували пам'ять загиблих
23.08.2018
Вшанували пам'ять загиблих

В День міста федівці принесли квіти до меморіалу загиблим воїнам-заводчанам

Детальніше
Отримали сертифікат
30.07.2018
Отримали сертифікат

ДП «ХМЗ «ФЕД» отримало безстроковий сертифікат схвалення ДАСУ

Детальніше
Випуск № 24-25 від 29 грудня

Випуск № 24-25 від 29 грудня

Відкрити в PDF

«Федовець» - багатотиражна газета Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод« ФЕД », видається з 1930 року.

Своїм народження і назвою газета зобов'язана стінгазеті, що випускалася в трудовій комуні, якою керував відомий педагог Антон Семенович Макаренко.


Газета веде літопис заводського життя. В центрі її уваги - питання якості та трудової дисципліни, хід виконання виробничого плану. Регулярно на сторінках газети публікуються матеріали про ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни, про передовиків виробництва, відмінниках якості. Висвітлюється профспілкове життя трудового колективу, спортивні та культурні заходи.


Не дивлячись на труднощі останнього часу, які відчувають багато державних підприємств нашої країни, багатотиражна газета «Федовець» ніколи не припиняла свої випуски. У цьому велика заслуга адміністрації заводу та профспілкового комітету.


У 2008 році газета була нагороджена Почесною грамотою Управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, в 2010 і 2011 рр.- Подякою Голови Федерації профспілок України, Голови ЦК Профспілки авіабудівників України, Почесною грамотою Об'єднання профспілок Харківської області та Дипломом переможця обласного творчого конкурсу в номінації «Краща галузева газета».


Редактор газети «Федовець» І. В. Підяк,
член Спілки журналістів України