О ПРЕДПРИЯТИИ

Харьковский машиностроительный завод «ФЭД» является передовым украинским производителем в сфере авиационного, оборонного и железнодорожного агрегатостроения

Наше предприятие, история которого насчитывает около 90 лет, ныне является одним из немногих предприятий, реализующих полный цикл создания современного авиационного агрегата — от предпроектных научных исследований до постройки, испытаний, сертификации, серийного производства и послепродажного обслуживания.


"ФЭД" - участник всеукраинской программы энергоэффективности
14.11.2018
"ФЭД" - участник всеукраинской программы энергоэффективности

Для повышения энергоэффективности на ГП «ХМЗ «ФЭД» будет проведен энергоаудит...

Подробнее
Постоянное обучение — это путь к развитию
04.10.2018
Постоянное обучение — это путь к развитию

Специалисты нашего завода пополнили свои знания на IT-форумах

Подробнее
Мы поддерживаем отечественный спорт!
25.09.2018
Мы поддерживаем отечественный спорт!

В конференц-зале «ФЭДа» проведен чемпионат Украины по гиревому спорту

Подробнее
Выпуск № 24-25 от 29 декабря 2015

Выпуск № 24-25 от 29 декабря 2015

Открыть в PDF

«Федовець» - багатотиражна газета Державного підприємства «Харківський машинобудівний завод« ФЕД », видається з 1930 року.

Своїм народження і назвою газета зобов'язана стінгазеті, що випускалася в трудовій комуні, якою керував відомий педагог Антон Семенович Макаренко.


Газета веде літопис заводського життя. В центрі її уваги - питання якості та трудової дисципліни, хід виконання виробничого плану. Регулярно на сторінках газети публікуються матеріали про ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни, про передовиків виробництва, відмінниках якості. Висвітлюється профспілкове життя трудового колективу, спортивні та культурні заходи.


Не дивлячись на труднощі останнього часу, які відчувають багато державних підприємств нашої країни, багатотиражна газета «Федовець» ніколи не припиняла свої випуски. У цьому велика заслуга адміністрації заводу та профспілкового комітету.


У 2008 році газета була нагороджена Почесною грамотою Управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, в 2010 і 2011 рр.- Подякою Голови Федерації профспілок України, Голови ЦК Профспілки авіабудівників України, Почесною грамотою Об'єднання профспілок Харківської області та Дипломом переможця обласного творчого конкурсу в номінації «Краща галузева газета».


Редактор газети «Федовець» І. В. Підяк,
член Спілки журналістів України