20.06.2018 Завоювали срібло

Завоювали срібло

У місті Світловодськ Кіровоградської області на Кременчуцькому водосховищі пройшов Чемпіонат України серед крейсерсько-гоночних яхт по системі ORC. У Чемпіонаті брали участь спортсмени практично з усіх регіонів України.

Гонки проходили в різних погодних умовах, в перший день Кременчуцьке водосховище зустріло учасників змагань негодою: йшов дощ і був сильний вітер до 18 м / сек. Незважаючи на це, перша гонка на 50 миль пройшла для нашої команди успішно.


Потім природа змінила своє ставлення до яхтсменам. Вітер ущух, виглянуло сонце, встановилася гарна погода, яка супроводжувала спортсменів наступні чотири дні.

Вести гонку при штильової погоді теж виявилося непросто. Однак, незважаючи на відсутність вітру і складні кліматичні умови в перший день змагань, заводська команда яхти «Барс» на Чемпіонаті України посіла друге місце.

У складі нашої команди були досвідчені яхтсмени: капітан О.А. Каплун, помічник капітана І.Д. Гринько, рульовий С.А. Шевченко, матроси - В.В. Маслов, Т.В. Полковник, Д.Д. Карпенко.

Заводські яхтсмени висловлюють подяку керівництву заводу і особисто директору підприємства О.Ю. Пащенко за допомогу в підготовці яхти для участі в Чемпіонаті України серед крейсерсько-гоночних яхт.

У найближчих планах команди - гонка Одеса-Стамбул на Міжнародних змаганнях.

Побажаємо ж нашим спортсменам попутного вітру та нових перемог!

І. Підяк.