02.07.2018 Спартакіада Профспілки авіабудівників України

Спартакіада Профспілки авіабудівників України

У селі Коблеве Миколаївської області з 18 по 23 червня 2018 р. була проведена XVII Спартакіада ​​Профспілки авіабудівників України, в якій взяли участь команди підприємств з різних міст України: АТ «Мотор Січ» (м.Запоріжжя), ДП «Івченко-Прогрес» (м.Запоріжжя), ДАХК «Артем» (м.Київ), ДП «Антонов-1» (м.Київ), ДП «Антонов-2» (м.Київ), ДП «ХМЗ «ФЕД» (м.Харків), ДП «ДержККБ «Луч» (м.Київ), ДП «МФ «Артем» (м.Київ), ДП «Новатор» (м.Хмельницький), ВМЗ АТ «Мотор Січ» (м.Волочиськ), АТ «ДАЗ» (м.Дніпро), ДП «Красилівський АЗ» (м.Красилів Хмельницької обл.), ПАТ «НТК «Електроприлад» (м.Київ), ДП «Завод 410 ЦА» (м.Київ).

Наша команда у складі восьми представників заводу виступила в п'яти видах спорту. Армспорт представляли Максим Галашко (УРП), Олексій Шаталов (22 цех), Олександр Кириченко (ІП); гирьовий спорт - Максим Галашко (УРП), Олексій Шаталов (22 цех), Володимир Турчин (12 цех); шашки, шахи - Олександр Сазонов (ІП), Аліна Сергєєва (ОЕіН); настільний теніс - Олександр Моштаков (тренер ДСТ), Марина Васильєва (МП).

Згідно з положенням про проведення змагань учасники змагалися не в загальнокомандній першості, а в особистому заліку в кожному виді спорту. Також команди не були розбиті на підгрупи, як це було на минулих спартакіадах, а виступали всі в одній групі.

Наша команда досить успішно виступила на цих змаганнях, посівши одне друге, два третіх, три четвертих місця в особистому заліку.

Велика подяка адміністрації заводу, профспілковому комітету за допомогу і підтримку в проведенні XVII Спартакіади Профспілки авіабудівників України і всім спортсменам, які взяли участь у цьому заході.

Голова ДСТ профкому М. Ревенко.