27.06.2018

ФЕД - переможець Спартакіади

23 червня 2018 року відбулося засідання Президії Харківської обласної організації ФСТ «Динамо» України під керівництвом голови, генерала поліції третього рангу А.А. Дмитрієва. У роботі президії також взяв участь начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації В.В. Кириленко.

На президії були підведені підсумки роботи ХОО ФСТ «Динамо» України за 2017 рік, нагороджені переможці та призери «Спартакіади-2017» і «Спартакіади-Здоров'я», а також розглянуті інвестиційні проекти з розвитку матеріально-технічної бази спортивного комплексу організації.

ДП «ХМЗ «ФЕД» посіло перше загальнокомандне місце за результатами «Спартакіади-2017» в V групі, залишивши позаду Прокуратуру Харківської області (друге місце) та Харківську обласну організацію Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (третє місце).

Наше підприємство нагороджене Кубком і Дипломом за перемогу в загальнокомандному заліку в комплексних змаганнях серед збірних команд V групи колективів фізичної культури ХОО ФСТ «Динамо» України.


Голова ДСТ профкому М. Ревенко.