13.06.2018 Читання імені О.Ф. Можайського

Читання імені О.Ф. Можайського

У Приморську Запорізької області відбулися XI Міжнародні молодіжні науково-технічні читання ім. О.Ф. Можайського, організовані АТ «Мотор Січ». Щорічні читання проводяться для залучення молодих інженерів до вирішення складних виробничих завдань і обміну досвідом з впровадження інноваційних розробок на практиці. Молоді фахівці нашого підприємства взяли участь у молодіжній конференції.

У програмі конференції була ознайомча екскурсія на АТ «Мотор Січ». У ході відвідування запорізького підприємства дуже цікаво було познайомитися зі складальним цехом і стендами випробування двигунів, які випускає це підприємство.

Делегатам конференції продемонстрували повністю укомплектований двигун з подальшим випробувальним запуском і оцінкою його ресурсних характеристик за допомогою комп'ютерної обчислювальної техніки. Цей етап екскурсії залишив особливі враження.

Безпосередньо на молодіжних читаннях виступали молоді фахівці провідних авіабудівних підприємств України, таких як ДП «Антонов», ДП «Івченко-Прогрес», АТ «Мотор Січ», ДП «Одеський авіаційний завод», ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» та ін.

Від ДП «ХМЗ «ФЕД» з доповіддю «Застосування методів ручної і автоматичної оптимізації керуючих програм для верстатів з ЧПУ» виступив інженер-конструктор ВГК Павло Забажанов.

Виступ на актуальну тему продемонстрував професіоналізм і прогресивне технічне мислення молодих інженерів нашого підприємства.

За високий науковий і технічний рівень розробки представленої доповіді Павло Забажанов був нагороджений Почесною грамотою.

І. Величко.